poniedziałek, 3 października 2016

Roast Michała Szpaka

Michale, czy ty wiesz że ty nie umiesz śpiewać? Jak byś umiał to by rolnicy do ciebie nie strzelali... Skąd żeś ty się spierdolił? Z czereśni? Czemu ma czarne pazurki? Jak ktoś z was by się z czereśni spierdolił też by miał czarne jakby próbował się wygrzebać.... 
Panie Kępa, co mamusia w sejmie roboty nie załatwiła (nie przypadkowa zbierzność nazwisk),dlatego chałturzy pan u Wojewódzkiego? Niech pan jak mówi, to niech pan ust nie otwiera, ma pan tak brązowy język jakby pan już nie lizał dupy Kubusia, tylko już się tam wgryzł na stałe, jest pan sztywny bo jest pan palem w dupie biednego Azjii z Wołodyjowskiego ! To pan grał rolę tego pala w tym filmie, dlaczego o tym nie napisali w napisach końcowych? Aktor nic nie znaczący dla produkcji filmu, stał po kolana w błocie z głową w Azji dupie... Były co prawda małe problemy w kręceniu tej sceny, bo się Azja ciągle śmiał z tego że go Kępa łechcze w dupę, a łechtał go ze strachu bo się trząsł, reżyser mówi, Ty się Kępa nie trzęś , bo jak będziesz wyglądał jak ci Azja ze śmiechu na głowę nasra! No i sie udało! Doświadczenie z planu Kępa przerzucił w życie, wszyscy się smiali a ja byłem sztywny! 
Pani Beato Tadla, nie jest pani przykro że Kurski panią wypierdolił? A w sumie czemu ma być? Najpierw wypierdolił potem wyrzucił.....Jak to mówią, trzeba łączyć przyjemności.... Sama się pani chwaliła że była na krecie, podzwoniłem i Jarek nie zaprzeczył....
Hubercie Hubercie drogi Hubercie, przecież to widać że kasa się kończy, taki sławny a wygląda jak dziad! Do sejmu trzeba teraz iść jednemu agentowi się udało to i tobie może się uda! Albo lepiej nie, pis zaraz znajdzie haki że agent w telewizji lewą kasą obracał! Kto wie jakie w rmfie rozdaje!
No i Kubuś.... Ewenement.... Dziubek jak rosyjska kurwa przy robieniu laski, teraz wiemy skąd go ma! Nawet dzieci już mieć nie będzie, jego partnerka mówi że ma półałtomat- trzeba go podnieść żeby sam opadł! Ten pułałtomat już nawet amunicji nie ma, jak robiła mu laskę to on mówi, połknij, a nie śwwiszczysz, bardzo bym chciała ale cały twój ładunek utkwił mi między zębami.... On nawet do piżamy zakłada czerwone trampki, bo tak jest ponoć modnie! Ale prawda jest całkiem inna, on po prostu ich wogóle nie zdejmuje, smród i rozległa grzybica, sam bym nie uwierzył gdyby nie sytuacja na basenie, gdzie kazali mu je z powrotem założyć jak chce pływać!

1 komentarz:

  1. A tak na poważnie to wielki szacun z mojej strony dla Michała Szpaka.... Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń